Vernieuwde Renault Zoe R110
En knallen maar!
Bij Renault zijn ze nooit vies geweest van wat rubber achter te laten op het asfalt. De Fransen ontwikkelen best wel goeie motoren waarbij onwaarschijnlijk veel technologie uit de racewereld komt.
Ook bij hun elektrische tak lusten ze er wel pap van. Ze hebben hun stadsmus een upgrade gegeven van 93pk naar 109pk. Dat kan best al wel tellen voor zo een “koekendoosje”. Een tussensprint van 80km/u naar 120km/u telt nu 2 seconden minder. Het accupakket blijft dezelfde 41kWh maar met de nieuwe krachtigere R110 motor zal het nog maar 300km ver geraken in plaats van de 400 met de R90 versie. Je ruilt dus afstand in voor plezier.
Naast de nieuwe motor hebben ze ook nog het infotainmentsysteem onder handen genomen met de komst van Android auto en is op het topmodel een best wel mooie paarse kleur beschikbaar die je ook kan doortrekken naar het interieur als je wil.
In mei 2018 kan je de geüpgradede versie bestellen, alleen moeten de prijzen nog bekend gemaakt worden.




Geef een reactie